9o Check

Išmani sandėlio apskaitos programa 9ocheck
Ar ir Jums sąvokos inventorizacija, pajamavimas, išlaidavimas asocijuojasi su ilgu, varginančiu procesu? O galbūt vis ieškote būdų kaip pagreitinti prekių surinkimo procesą? Jeigu į iškeltus klausimus atsakėte teigiamai, tuomet nuo šios minutės mes pasiryžtame būti atsakingais už jūsų laiko taupymą bei kur kas efektyvesnį ir našesnį darbą tvarkant sandėlio duomenis kartu su mūsų nauja – 9oCheck android sandėlio aplikacija.
9oCheck komanda

Kas tai?

9oCheck – tai nauja, mūsų kvalifikuotos programuotojų komandos sukurta sandėlio aplikacija, skirta sandėlio duomenų tvarkymui. Sandėlio programos idėja sugeneruota atsižvelgiant į laiko sąnaudų mažinimą, atliekant inventorizacijos, pajamavimo, išlaidavimo, prekių surinkimo pagal užsakymą procesus.

Kodėl 9oCheck?

UAB ASPA – įmonė, turinti ilgametę patirtį prekybinės ir programinės įrangos srityje, kuri siekia tenkinti esamų bei naujų klientų poreikius. Reaguojant į klientų norus ir realizuojant jų keliamus lūkesčius sandėlio duomenų tvarkymą paversti spartesniu, našesniu bei efektyvesniu, mūsų komanda sukurė 9oCheck android sandėlio aplikaciją.

Kuo 9oCheck naudinga verslui?

Tai – mūsų komandos sugeneruotas inovatyvus sprendimas, leisiantis atlikti duomenų tvarkymo darbus lengviau bei sparčiau. 9oCheck taps ne tik neatsiejama jūsų įmonėje vykstančių sandėlio duomenų tvarkymo procesų dalis, bet ir našesnio įmonės darbo pagalbininkas, kuris padės pasiekti maksimumą.

9oCheck programos funkcionalumas

Susumavus mūsų darbo patirtį prekybinės ir programinės įrangos kūrimo, diegimo srityje taip pat ir mūsų naudotojų poreikius, sandėlio programos kaupikliui naudotojų sąsaja buvo sukurta taip, kad atitiktų ją naudojančiojo poreikius: lengvai suprantamas ir greitai įsimenamas. Ši sandėlio programa leis valdyti procesus greitai ir patikimai.

Pateikiame keletą pagrindinių 9oCheck programos ypatybių ir funkcijų:

9oCheck
9 €
MĖN. (BE PVM)
  • Pagrindinių ūkinių operacijų duomenų valdymas: inventorizacijos, pajamavimo, išlaidavimo;
  • Dokumentų tipų kūrimas ir redagavimas, redaguojamų, atvaizduojamų laukų nustatymas pagal dok. tipą
  • Sveriami barkodai, vartotojo prisijungimas, darbas su serijos numeriais;
  • Du darbo su duomenimis rėžimai: realiu laiku duomenis perduodant per wifi tinklą/3g ar 4g ryšiu, saugant kaupiklio atmintyje;
  • Realaus laiko duomenų apsikeitimo sąsaja su 9o VVS;
  • Lanksti duomenų apsikeitimo sistema su beveik visomis Lietuvoje veikiančiomis buhalterinėmis ir verslo valdymo sistemomis;
  • Intuityvi vartotojo sąsaja;
  • Programinė įranga veikia Android operacinėje sistemoje.

Daugiau informacijos

Close