9o Web

Ar kada pagalvojote, kad išmanusis telefonas jums bus ne tik vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų, komunikavimo priemonė, tačiau tai taps ir neatsiejama efektingo darbo dalis? Nuo šiol su naujai pristatomu 9oWeb nuotolinio valdymo įrankiu, pritaikytu darbui su 9o verslo valdymo sistema, darbo kompiuterius galėsite palikti nuošalyje, o darbines situacijas sutvarkysite kur kas lengviau ir greičiau negu iki šiol! Statistika, pardavimo dukumentų kūrimas, prekių, kainų, likučių, klientų peržiūra ir įvedimas – visą tai su 9oWeb.
9oWeb komanda

Kas tai?

9oWeb – modernus sprendimas Jums ir jūsų verslo sėkmei. Su šiuo, mūsų komandos pristatomu nuotoliniu valdymo įrankiu, pagrindines ir pačias svarbiausias savo verslo operacijas galėsite atlikti kur kas greičiau išmaniajame telefone.

Kodėl 9oWeb?

UAB ASPA komanda nuolat siekia tobulinti savo parduodamą įrangą ir kuo geriau pritaikyti ją savo klientams. Norėdami minimalizuoti atliekamo darbo procesą bei maksimalizuoti darbo efektyvumą, profesionalų komanda sukurė 9oWeb programą ir perkėlė darbo kompiuteryje esančius svarbiausius įmonės procesus ir informaciją į kur kas patogesnį pasirinkimą – jūsų išmanųjį įrenginį.

Kuo 9oWeb naudinga verslui?

9oWeb – jūsų verslo novatoriškumo ir efektyvumo didinimo dalis. Šis nuotolinis valdymo įrankis leis jums sutaupyti laiką ir būtiniausias verslo operacijas, duomenų talpinimą serveryje galėsite atlikti per nuotolį bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu.

Sprendimas moderniam Jūsų verslui Programos ypatybės

Siekiant optimizuoti klientų atliekamas verslo operacijas nusprendėme pagrindinę ir svarbiausią informaciją perkelti į išmanųjį įrenginį, kad darbas būtų atliekamas operatyviai, nepaisant esamos vietos ir laiko.

Pateikiame keletą pagrindinių 9oWeb – nuotolinio valdymo įrankio ypatybių:

9oWeb - Vadybininko Darbo Vietos Nuoma
20 €
MĖN. (BE PVM)
  • Valdymas per nuotolį išmaniais įrenginiais;
  • Duomenų talpinimas serveryje;
  • Į kainą įskaičiuotas palaikymo mokestis;
  • Ribotas programinės įrangos funkcionalumas.

Daugiau informacijos

Close