Verslo valdymo sistema 9o – naujos kartos sprendimas

Verslo valdymo sistema 9o – naujos kartos sprendimas

Verslo valdymo sistema 9o

Verslo valdymo sistema 9o – visada galima geriau

Per 25-erius metus sukaupta patirtis prekybinės įrangos sprendimų srityje, noras diegti inovacijas ir suteikti galimybę į verslo valdymą pažvelgti iš naujos, išmanios perspektyvos, kvalifikuotai ir motyvuotai programuotojų komandai leido sugeneruoti išmanios verslo valdymo sistemos idėją, kurios realizavimas suteikė verslo valdymui naujas galimybes. Nuolatinė naujų verslo valdymo sistemos tobulinimo galimybių paieška, sistemingai vykdomi programos atnaujinimai ir komandos užsidegimas kiek įmanoma labiau automatizuoti verslo valdymo procesus ir dirbtinį intelektą paversti naudingu verslui, leidžia pristatyti jau pripažinimo susilaukusią verslo valdymo sistemą 9o su kuria visada galima geriau!

Kuo naudinga verslo valdymo sistema 9o?

Su 9o verslo valdymo sistema visi svarbiausi verslo procesai bei duomenys bus Jūsų rankose. Viena svarbiausių 9o savybių – individualus sistemos funkcionalumo generavimas. Sistemos galimybės sugeneruojamos atsižvelgiant į kliento norus ir lūkesčius, taip neapkraunant sistemos nenaudingu funkcionalumu, o suteikiant tik svarbiausias kleintui funkcijas. Prie plataus sąrašo verslo valdymo sistemos 9o galimybių nuolat prisideda vis naujos, todėl kiekvienas atras tai, ko verslo valdymui reikia labiausiai.

Kodėl verta pasitikėti verslo valdymo sistema 9o?

VVS 9o nuo idėjos iki galutinio produkto buvo kuriama, pasiremiant verslą valdančių asmenų patirtimi ir rekomendacijomis, kritiškais pastebėjimais ir konkrečiais lūkesčiais. Tai – pirmoji verslo valdymo sistema, kurios dirbtinis intelektas paskirtas automatizuoti verslo valdymo procesus, taip suteikiant daugiau laisvės verslą valdantiems asmenims. Buhalterine apskaitos programa optimizuota efektyviam ir sparčiam darbui.

Norite sužinoti daugiau apie verslo valdymo sistemą 9o ir apie jos naudą Jūsų verslui? Susisiekite su mumis jau dabar!

 

 

Close