Programinės įrangos galimybės

Sandėlio ir buhalterinė apskaita

Pilnas rinkinys įrankių sandėlio ir buhalterinės apskaitos vedimui. Nuo elementarių ūkinių operacijų iki darbuotojų užduočių ir prekių vietų valdymo.

Lipnių etikečių spausdinimo modulis Verslo valdymo sistemai '9o'

Lipdukų spausdinimo modulis leidžia spausdinti lipnias etiketes tiesiai iš Verslo valdymo sistemos ‘9o’.

Tiesioginio pardavimo iš Verslo valdymo sistemos '9o' modulis

Tiesioginio pardavimo per kasos aparatą modulis.

Gamybos modulis Verslo valdymo sistemai '9o'

Gamybos modulis suteikia galimybę suformuoti prekės technologinę kortelę įtraukiant visas prekės pagaminimui reikalingas sąnaudas.

Integracija su e-komercijos platformomis

Integracija su populiariausiomis e-komercijos platformomis: PrestaShop, WooCommerce, Ebay, Opencart, Shopify ir kt. Prekių duomenų ir pardavimo užsakymų apsikeitimas.

Apsikeitimas su išorinėmis sistemomis

VMI I.MAS automatizuota integracija. Rankinis bei automatinis I.SAF ir I.VAZ rinkmenų perdavimas į VMI I.MAS sistemą, naudojant VMI žiniatinklio paslaugą. Banko pavedimų importas/eksportas.

Apsikeitimo su išorinėmis sistemomis API

Modulis skirtas duomenų apsikeitimui su išorinėmis sitemomis (buhalterinės apskaitos programos, el. parduotuvės)

Verslo valdymo sistemos '9o' vietų modulis

Modulis leidžia priskirti prekėms vietas sandėlyje. Pardavimo, atkrovimo metu pasirenkama lokacija iš kurios paimama prekė. Tai atliekama duomenų kaupiklio pagalba.

CRM sistema verslo valdymo programai '9o'

CRM sistema verslo valdymo programai ‘9o’.

Komercinių pasiūlymų registracija, užduočių kolegoms dedikavimas, darbų būsenų stebėjimas

'9o' sistemos sujungimas su Ebay ir Paypal

Verslo valdymo sistemos ‘9o’ sujungimas su el. prekybos svetaine Ebay ir mokėjimų platforma Paypal. Automatinis Ebay pardavimų sudengimas su Paypal apmokėjimais.

'9o' sistemos integracija su GPAIS

Verslo valdymo sistemos ‘9o’ integracija su GPAIS- vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacine sistema. Visi duomenys iš ‘9o’ tiesiogiai bus perduodami į GPAIS.

'9o' sistemos sujungimas su Paysera

Verslo valdymo sistemos sujungimas su Paysera. Patikimo ir patogaus pinigų surinkimo bei efektyvaus sąskaitų apmokėjimo galimybė.

SSL sertifikatas duomenų apsaugai

SSL sertifikatas- elektroninis apsaugos raktas, skirtas užtikrinti svetainės duomenų saugumą. Tai- patikimas svetainės tapatybės nustatymo ir tarp kliento ir serverio siunčiamų duomenų užšifravimo įrankis. Daugiau apie SSL skaitykite čia.

Darbo užmokesčio (DU) modulis

Intuityvi ir moderni darbo užmokesčio skaičiuoklė, skirta greitai, efektyviai ir automatizuotai vesti darbo užmokesčio apskaitą bei valdyti kitus su DU susijusius duomenis. Daugiau apie DU skaitykite čia.

Skolų administravimo modulis

‘9o’ skolų administravimo modulis. Automatizuotas skolų administravimo būdas, kuris leidžia visus skolų klausimus atlikti sistemai, taip taupant sistemos naudotojo laiką.

Close