SSL – privataus ryšio paslauga

SSL sertifikatas – neatsiejama verslo sistemų saugumo priemonė, kuri garantuoja duomenų konfidencialumą ir apsaugo juos nuo galimo „nutekinimo“ kenkėjiškais tikslais. SSL dar neretai vadinamas virtualiu raktu, kuris leidžia patvirtinti svetainės tapatumą ir užtikrinti, kad asmeninė informacijos saugumas yra prioritetizuojamas.

SSL SERTIFIKATŲ TIPAI

  • Viešas duomenų saugumas

Viešas duomenų saugumas garantuoja tik bazinę apsaugą. Šio SSL sertifikato tipo privalumas – greitas ir lengvas sertifikato gavimas, tačiau jis yra nepatikimas ir negali garantuoti, kad klientų duomenys išliks saugūs ir nebus nutekinti kenkėjiškais tikslais. Būtent šis aspektas klientams leidžia manyti, kad svetainė su viešu SSL sertifikatu yra nepatikima ir pateikiami duomenys nėra apsaugoti.

  • Minimalus duomenų saugumas

Tai – kur kas patikimesnis ir daugiau duomenų už viešąjį reikalaujantis SSL sertifikatas. Šis sertifikatas duomenims suteikia esminę minimalią apsaugą, tačiau taip pat nesuteikia garantijos, kad duomenys nebus panaudoti prieš asmens valią.

  • Maksimalus duomenų saugumas

Prekybos verslo valdymo sistemos 9o specialistų rekomenduojama SSL sertifikatų tipas, kuris klientams garantuoja maksimalią duomenų apsaugą. Šis SSL sertifikatas užtikrina svetainės autentiškumą, prisijungimo ir duomenų perdavimo apsaugą bei užtikrina, kad klientų duomenys yra užšifruoti ir negali būti nutekinti.

Prekybos verslo valdymo sistemos 9o specialistai rekomenduoja rinktis tik maksimalią duomenų saugumą ir taip generuoti papildomą klientų pasitikėjimą Jūsų vykdoma veikla.

 

 

Close