fbpx

Naujiena! 9o komanda pristato Jums ir suteikia išskirtinę galimybę susipažinti su mūsų nauju produktu – 9o Online!

Kas tai?

9o komandos sukurtas buhalterinių įrankių rinkinys, padėsiantis kur kas lengviau vesti pagrindines verslo operacijas. Programa veikia tiesiogiai Jūsų naršyklėje – nereikia diegti papildomų programų, todėl savo įmonės duomenis pasieksite itin greitai.

Kodėl verta rinktis 9o Online?

9o Online suteikia galimybę į verslo valdymą pažvelgti iš kitų perspektyvų. Patogumas: visus savo įmonės duomenis galite pasiekti per kelias sekundes iš bet kokio išmanaus įrenginio bet kuriuo paros metu.

Išbandykite 9o Online NEMOKAMAI!

9o komanda suteikia išskirtinę galimybę išbandyti 9o Online visiškai NEMOKAMAI! Nuo šiol kiekvienas sau galie leisti dirbti šiuolaikiškai ir efektyviai. Žemiau pateikiame instrukciją kaip prisijungti prie programos.

1 žingsnis

Norėdami išbandyti 9oOnline, savo naršyklės paieškos lange įveskite šią nuorodą arba spauskite ant jos tiesiogiai ir būsite nukreipti į reikiamą langą: SPAUSKITE ČIA.

2 žingsnis

Atidarius naršyklėje 9oOnline, įveskite vieną iš žemiau nurodytų prisijungimų laukelyje „El.paštas“:

demo@demo.lt
demo1@demo.lt
demo2@demo.lt

3 žingsnis

„Slaptažodis“ skiltyje įveskite slaptažodį: demo

SVARBU: tai yra tik pristatomoji versija, todėl su vienu prisijungimu gali prisijungti tik VIENAS asmuo. Jeigu programos naudojimo metu buvote pašalinti iš programos, bandykite prisijungti su kitu prisijungimu.

Norite prisijungti prie 9o Online naudotojų? Susisiekite!